Formacionet zyrtare United – Barcelona, Solskjaer befason të gjithë me përzgjedhjet e tij

Manchester United dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e sotme çerekfinale e cila luhet në “Old Trafford”.


Manchester United e nis takimin pa mesfushorin serb Nemanja Matic i cili ka mbetur jashtë kësaj ndeshjeje shkaku i një lëndimi, ndërsa ka mbetur në bankën rezervë francezi, Anthony Martial, shkruan Reporteri.net

Ndërsa në anën tjetër Barca e nis takimin me formacionin e saj të zakonshëm.

Ky është formacioni i Manchester United:

Ky është formacioni i Barcelonës:


/Reporteri.net/