I zoti në futboll, por nuk qëndron keq as me muzikë – Arbër Zeneli shijon në maksimum këngën e reperit të njohur

Arbër Zeneli është në fazën e rikuperimit dhe rikthimi i tij në fushat e futbollit pritet të ndodhë më shpejt se që është menduar


Kosova po vuan mungesën e tij në fushë, por ylli i Reimsit pritet që të rikthehet në fushë në fillim të vitit të ardhshëm, shkruan Reporteri.net

Arbëri gjendet në Suedi këto ditë duke qëndruar pranë familjes së tij, derisa sot ka publikuar një storie në Instagram ku shihet duke e dëgjuar këngën e njohur të Noizyt – OTR me zemër.

Ai është i shoqëruar edhe nga vëllau i tij, Besforti, i cili është pjesë e skuadrës së Eflsborgut në Suedi.

Në videon e mëposhtme mund ta shihni Arbërinhon duke kënduar këngën e reperit të njohur shqiptar. /Reporteri.net/