Kjo është e dashura e yllit të Kosovës Arber Zenelit

Reprezentuesi kosovar, Arbër Zeneli, është adaptuar me futbollin francez si dhe me kulturën franceze.


Zeneli është shndërruar në një nga futbollistët kryesor të Stade de Reims edhe pse është transferuar në afatin kalimtar të janarit.

23 vjeçari ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram me të dashurën e tij, të cilës nuk ia ka bërë të ditur emrin.

Ai nuk ia ka zbuluar fytyrën vajzës më të cilën shihet në foto, por ai ka lënë të kuptohet se është i lumtur me të dhe po e mbanë në privatësi.