Liverpool dyfishon epërsinë ndaj Portos, me një gol që vetëm Firmino di të shënoj

Liverpooli ka dyfishuar epërsinë ndaj skuadrës së Portos me anë të brazilianit Firmino.


Ai mori një asist nga Trent-Alexander Arnold dhe nuk e pati fare të vështirë të shënoj nga diku 3 metra distancë.

Lojtarët e Portos kërkuan që të ndalet loja për pozitë jashtë loje për në gjirim të ngadalsuar shihet qartë që nuk kishte të bënte me offside.

Ky është goli i Firminos:

/Reporteri.net