Liverpooli rikthen gjithçka me dy gola të shpejtë nga Wijnaldum

Liverpooli ka rikthyer gjithçka kundër Barcelonës me dy gola të shpejtë nga holandezi Wijnaldum.


Liverpooli e ka shënuar edhe golin e dytë nëpërmjet holandezit Wijnaldum i cili shënoi në minutën e 54-të dhe 56-të, shkruan Reporteri.net

Tani Liverpooli i duhet ta shënoj vetëm edhe një golë për ta siguruar finalen.

Ky ishte goli i parë që shënoi Wijnaldum.

Ky ishte goli i dytë që shënoi Wijnaldum:

/Reporteri.net/