Lyon-i i shënon Barcelonës

Skuadra e Lyon-it ka shënuar gol ndaj Barcelonës dhe ka ngushtuar rezultatin në 2-1. Golin e ka shënuar futbollisti Lucas Tousart në minutën e 58-të.


Përkundër kësaj, rezultati aktual e çon Barçën në fazën tjetër. /Reporteri.net/.