×
 • Sport
 • Sport

  Lyon-i i shënon Barcelonës

  Reporteri
  13 Mars 2019 | 22:33

  Skuadra e Lyon-it ka shënuar gol ndaj Barcelonës dhe ka ngushtuar rezultatin në 2-1. Golin e ka shënuar futbollisti Lucas Tousart në minutën e 58-të.


  Përkundër kësaj, rezultati aktual e çon Barçën në fazën tjetër. /Reporteri.net/.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!