Manchester City një me zero në sete ndaj Schalkes

Manchester City nuk kanë të ndalur. Ata sapo kanë shënuar edhe golin e gjashtë me anë të Phil Foden.

Paraprakisht kishte shënuar Raheem Sterling për 4:0 pas asistimit të Leroy Sane në minutën e 56, dhe Bernardo Silva në minutën e 71,transmeton Reporteri.net

Kujtojmë që rezultati i përgjithshëm deri më tani është 9:2./Reporteri.net/