Matip i dhuron gol Bayern-it, por Liverpool-i sërish ka gjasat më të mëdha të ec tutje

Bayern Mynich është rikthyer në lojë falë një gabimi të bërë nga mbrojtësi Matip, dhe rezultati aktualisht është 1-1.

Përkundër kësaj Liverpool-i ka sërish gjasat më të mëdha të prek çerekfinalen.