Mësohet koha kur dalin në shitje biletat për ndeshjen me Bullgarinë

Kosova zhvillon ndeshjen për fazën kualifikuese për Euro 2020 më 25 mars kundër Bullgarisë.

Interesimi për këtë ndeshje pritet të jetë shumë i madh dhe biletat priten të dalin në shitje sot në ora 16:00, shkruan Reporteri.net.

Ato mund të sigurohen online në “tiks.app”.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.