Messi përgjaket nga mbrojtësi i United

Lionel Messi ka mbetur i gjakosur nga dueli me mbrojtësin e Manchester United, Chris Smalling.


Smalling përpara ndeshjes me Barcelonën kishte thënë se mezi po priste duelin me Messin dhe se e dinte mënyren se si do ta ndalte atë, shkruan Reporteri.net

E nëse me këtë ka lënë të kuptohet se mënyra më e mirë për ta ndalur Messin është që ta gjakosësh atë, atëherë kjo është mënyra më e gabuar për ta bërë.

Kjo ishte ndërhyrja e tij ndaj argjentinasit:

/Reporteri.net/