Milot Rashica nuk ndalet, shënon përsëri për Werderin

Milot Rashica ështe lojtari më në formë në Bundesligën gjermane.

Ai ka shënuar sot prap për skuadrën e tij Werder Bremen për ta dyfishuar rezultatin ndaj Bayer Leverkusen, shkruan Reporteri.net

Werder Bremen janë në rrugë të mirë që të ngjitën për një vend që dërgon në gara europiane dhe ndeshja e sotme është mjaft e rëndësishme për skuadrën e vushtrriasit.

Nëse Werder mbanë epërsine dhe i’a del të shënoj fitore në fund atëherë ata do të jenë vetëm 3 pikë larg zonës së Europa League./Reporteri.net/