Mrekullia e Stambollit, Liverpool – Barcelona 4 : 0

Liverpooli ka rikthyer gjithçka nëpërmjet Divock Origit i cili ka shënuar në minutën e 79-të.


Divock Origi shënoi në minutën e 78-të për 4:0, duke e përmbysur Barcelonën, shkruan Reporteri.net

Liverpooli udhëheq tani 4:3 pas dy ndeshjeve dhe siç qëndrojnë gjërat është në finale.

/Reporteri.net/