Paul Pogba s’ndalet: Francezi i sjellë fitoren Manchesterit kundër West Ham |VIDEO

Lojtarët e Manchester United kanë fituar me rezultat 2 me 1 kundër West Ham  në raundin e 34-të të Premier League.


Të dy golat u shënuan nga Paul Pogba, ndërsa për West Ham shënoi Felipe Anderson.

United është i pesti me 64 pikë, ndërsa West Ham ka 42 dhe mban vendin e 11-të në tabelën e Kampionatit Anglez.