Ronaldo shënon për të filluar rikthimin e Juventusit

Cristiano Ronaldo ka shënuar në minutën e 27′ për ti rritur shpresat e rikthimit ndaj Atleticos së Madridit:

Ishte Federico Bernandeschi ai që me një krosim të bukur në zonë gjeti Ronaldon i cili nuk e kishte problem të zgjatej mbi Juanfran dhe të shënonte me kokë.
/Reporteri.net/