Shënohet një supergol në ndeshjen Crystal Palace – Manchester City

Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj skuadrës së Crystal Palace nëpërmjet anglezit Raheem Sterling.


Sterling shënoi në minutën e 15-të pas asistimit të Kevin de Bruyne, shkruan Reporteri.net

Manchester City dhe Liverpool janë duke zhvilluar një ndër luftat më interesante në histori të kompeticionit për titullin e Premierligës.

Nëse City arrinë që të shënoj fitore sot ndaj Palaces atëherë do ta rrëmbej pozitën e parë të paktën deri sa të zhvillohet ndeshja Liverpool – Chelsea./Reporteri.net/