Skandaloze: Drejtori i Llapit kanosë gjyqtarët, thotë se i ka dërguar Agim Ademi

Llapi dhe Ballkani janë duke zhvilluar ndeshjen e javës së 23-të në kuadër të Superligës së Kosovës me epërsinë minimale të mysafirëve 0-1.


Me të përfunduar pjesa e parë drejtori ekzekutiv i KF Llapi, Tahir Batatina ka tentuar që me forcë të hyjë në dhomat e referëve në mënyrë që t’i bëjë presion atyre, duke kërkuar fitoren me çdo kusht, shkruan Reporteri.net

Tmerri ska skaj , Batatina ti ba presion me qdo kusht referave ne pushim per me qdo kusht me marr lojen ne force

Gepostet von FC Ballkani am Samstag, 16. März 2019

”Na s’vazhdojna hiq. Nëse dikush i ka çu me porosi t’caktune, na nuk vazhdojna. Neve nuk na nin hiq, hiq. As për Agim Ademin nuk ma nin” iu është drejtuar gjyqtarëve të ndeshjes Batatina.

Batatina thotë se FFK-ja dëshiron me çdo kusht që Prishtina të shpallet kampion./Reporteri.net/