Tifozi bie në sy të të gjithëve: I shpëton…

Meqë dje u luajtën dy ndeshje të Ligës së Kampionëve, mund të mos i keni kushtuar rëndësi atyre çfarë ka ndodhur në ndeshjet e tjera.


Ndeshja mes Bristol City dhe West Brom përfundoi me rezultat 3-2 në favor të vendasve, por dhuroi vërtetë një moment epik.

Por mysafirët kishin një rast të artë që ta barazonin rezultatin, pasi ishin në disavantazh prej 3-0.

Dhe me sa duket, emocioni për barazimin e rezultatit ishte shumë për një tifoz të pafat.

Gjatë pjesës së dytë, kamerat e Sky Sports kapen një tifoz që ishte duke kaluar në shkallët e stadiumit.

Nga pamja e kamerave, ai duhet të kishte qenë në rrugën e tij për në tualet… por atij i ‘shpëtoi’ përpara kohës.

Ndiqeni këtë moment qesharak: