×
 • Sport
 • EURO 2024

  Formacionet zyrtare: Holandë – Francë

  Reporteri
  21 Qershor 2024 | 20:27

  Derbi i grupit D do të zhvillohet nga ora 21:00 mes Holandës dhe Francës.

  Ishte përfolur se Kylian Mbappe do të ishte pjesë e këtij takimi, por ai nuk do të paraqitet shkaku i thyerjes së hundës në ndeshjen kundër Austrisë.

  Këto janë formacionet zyrtare:

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!