×
 • Sport
 • EURO 2024 / EURO 2024

  Formacionet zyrtare: Poloni – Austri

  Reporteri
  21 Qershor 2024 | 17:29

  Polonia dhe Austria janë dy përfaqësueset që humbën ndeshjet e para në Evropian dhe të premten nga ora 18:00 do të takohen me njëra tjetrën.

  Asnjërës nuk i konvenon barazimi dhe për të dyja fitorja është misioni i këtij takimi. Polonia ka bërë katër ndryshime dhe nga minuta e parë do të mungojë sulmuesi Robert Lewandowski.

  Këto janë formacionet zyrtare:

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!