×
 • Sport
 • EURO 2024 / EURO 2024

  Grupi C, ndeshja Slloveni-Serbi 0:0

  Reporteri
  20 Qershor 2024 | 15:30

  Po zhvillohet ndeshja mes Sllovenisë dhe Serbisë në kuadër të Grupit C, në Euro 2024.

  Serbia është mposhtur të dielën nga Anglia me rezultat 1:0, e Sllovenia ka luajtur baraz me Danimarkën, 1:1.

  Serbia kërcënoi me tërheqje nga EURO 2024 – Por çfarë thonë ligjet e UEFA-s se do të ndodhte pastaj

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!