×
 • Sport
 • EURO 2024

  Shënohet “autogoli i vitit”, shikoni gabimin skandaloz nga mbrojtja e Turqisë

  Reporteri
  22 Qershor 2024 | 18:37

  Samet Akaydin ka realizuar autogol qesharak për t’ia mundësuar Portugalisë golin e dytë.

  Në përpjekje për të kthyer topin prapa te portieri, Akaydin nuk kishte parë se ai ka dalë nga porta dhe topi i menduar për pasim përfundoi në rrjetë.

  Portugalia nga minuta e 28-të tani udhëheq 2:0.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!