Zhegrova më në fund bindë trajnerin, starton për herë të parë për Baselin

Edon Zhegrova më në fund ka arritur ta bindë trajnerin e tij që t’ia jap një mundësi prej fillimit të ndeshjes.


Ylli kosovar sot starton nga minuta e parë për Baselin dhe ka mundësine ideale që t’i tregoj aftësitë e tij, në mënyrë që ta bindë trajnerin se meriton një vend në formacionin startues, shkruan Reporteri.net

Së bashku me Zhegrovën startojnë edhe dy kosovartë e tjerë, Taulant Xhaka dhe Albian Ajeti.

Kujtojmë që Baseli ka humbur gjasat për titullin e kampionit në Zvicër./Reporteri.net/