×
 • Extra
 • Extra

  4 truke të thjeshta për të krijuar pamje “të shtrenjta”

  Reporteri
  28 Shtator 2023 | 18:11

  Si të krijoni një pamje që duket e shtrenjtë, pa qenë e tillë ? Nuk është diçka që kërkon njohuri të veçanta për stilin, por mjaftojnë disa truke të thjeshta për të marrë rezultatin e dëshiruar, pa shpenzuar të gjithë rrogën. Mund të ndodhë edhe pa blerë asgjë të re, por duke luajtur me pjesët ekzistuese në gardërobën tuaj.

  Këtë sezon ka disa copa dhe disa kombinime që do të ishte mirë t’i dini nëse qëllimi juaj është që look-u juaj të krijojë atë që njihet si “luksi i qetë”.

  Në listën e mësipërme do të gjeni pikërisht atë që ju nevojitet për të krijuar pamjet më “të shtrenjta” të sezonit.

  Veshjet “oversize”, por klasike

  Këpucë që bien në sy

  Pallto e gjatë

  Kostumet 1 ngjyrëshe

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!