×
 • Extra
 • Lista

  Vendet më të bukura në Shqipëri që duhet vizituar

  Reporteri
  10 Mars 2019 | 16:10

  Për t’u larguar nga streset e së përditshmes mjafton të mendojmë pushimet e verës.


  Dëshira për t’u larguar nga e përditshmja bën që imagjinata jonë të shkojë përtej kufijve. Janë disa vende impresionuese brenda Shqipërisë.

  Shqipëria është plot surpriza sa ndonjëherë është e aftë për të habitur edhe turistin më skeptik.

  Nëse jeni në dilemë dhe akoma nuk keni vendosur, ja disa nga sugjerimet që do iu bëjnë të mendoheni:

  Gryka e Valbonës

  Gjiri i Grames në Dhërmi

  Kullat e Thethit

  Gadishulli i Karaburunit

  Ujëvara e Grunasit, Theth

  Apolonia, ”Qyteti i Diellit”

  Plazhi i Ksamilit

  Syri i Kaltër, Sarandë

  Kanionet e Osumit, Skrapar

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!