×
Lista
Lista
Zvicra është e njohur në mbarë botën për çokollatën, djathin, qytetet e bukura dhe peizazhet e saj piktoreske, përcjell Reporteri.net. Kudo që...
11:02 | 29 Janar 2024

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!