Persona me kapuç tentojnë ta grabisin, burri i spërkat me benzinë

Një ngjarje e pazakontë është filmuar në një karburant.


Pamjet tregojnë një klient duke mbushur makinën e tij me karburant, kur një furgon i afrohet makinës së tij.

Nga furgoni dalin tre burra me kapuç dhe hidhen drejt tij për ta grabitur.

Por, konsumatori veproi menjëherë duke i spërkatur ata me benzinë.

 

Gjithçka ndodhi brenda pak sekondash, ndërsa të tre burrat me kapuç fillojnë të vrapojnë në një përpjekje për të shpëtuar.

Pamjet, të postuara në Reddit, mendohet se janë filmuar në Kili përmes një kamere sigurie.