Publikohet një fotografi e rrallë: Hashim Thaçi me djalin e tij Endrin gjatë pushimeve në det

Në rrjetin social Instagram, Endrit Thaçi e ka publikuar një foto ku shihet së bashku me ish-presidentin në pushime në det.


Këtë foto, Endriti e kishte publikuar kur ia kishte uruar ditëlindjen ish-presidentit, Hashim Thaçi.

“Për mua është babë, burim i pashtershëm i dashurisë dhe inspirimit”, ka shkruar Endriti.