Ramush Haradinaj uron djalin për ditëlindje: Urime Gjin, fati i mbarë të përcjellt tërë jetën

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, postimin e parë sot në rrjetet sociale e ka bërë për djalin e tij, Gjinin.


Haradinaj e ka uruar për ditëlindje Gjinin, duke thënë se ishte gëzimi i parë për të dhe gruan e tij Anitën.

Ai ka publikuar një foto me Gjinin dhe nënën e tij Rukën.

“Ishe gëzimi i parë për ne! Urime ditëlindja Gjin 🎂 Fati i mbarë të përcjellt tërë jetën ❤️”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.