×
 • Extra
 • Stil

  Tri modele të pantallonave të cilat do t’i adhuroni këtë sezon

  Reporteri
  11 Nëntor 2022 | 10:54

  Shtëpitë e modës kanë prezantuar dukje krejtësisht të re të modeleve të reja. Kur është fjala te pantallonat, shumica e femrave i duan modelet klasike dhe standarde, mirëpo sezonin që na është afër do ta shënojnë këto modele të pazakonshme.

  1

  Pantallona me prerje në skajet e këmbëve të pantallonave

  Shtëpia e modës “Céline kështu i ka prezantuar pantallonat e modelit klasik me prerje anësore në skaje.

  2

  Pantallonat me forma timoni

  Edhe pse detaj në formë timoni shpesh mund të shihni në bluza dhe fustane, këtë sezon kjo formë i zbukuron edhe pantallonat.

  3

  Pantallona në formë pizhame luksoze

  Pas fustaneve-slip të popullarizuara në formë këmishe nate, i ka ardhur radha të mëndafsheve, shpesh me print mbresëlënës, i cili do të ngrejë çdo kombinim.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!