×
Art/Kulturë

Dita Ndërkombëtare e Romëve, më 7 prill në kinemanë “Lumbardhi” jepet premiera e shfaqjes “Gugle Love”

Reporteri
03 Prill 2024 | 14:46

Për nder të Ditës Ndërkombëtare të Romëve më 8 prill, do të jepet premierë shfaqja “Gugle Love” në kinemanë Lumbardhi në Prizren.

Shfaqja është realizuar nga autori Ray Cooney dhe regjisori Deniz Dadale.

Premiera do të shfaqet me datë 7 prill në ora 21:00, një ditë para Ditës Ndërkombëtare të romëve

“Gugle Love” është një komedi e rallë dhe e zgjuar që përshkruan aventurat e Henry Perkins, një personazh që përjeton ngjarje të jashtëzakonshme pasi në metro merr një çantë të mbushur me para, duke fillaur kështu një udhëtim humoristik që do të mbushë teatrin me të qeshura dhe emocione të papritura./Reporteri.net/

Shpërndaje:
Të ngjashme
Të ngjashme

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!