×
Art/Kulturë

Grupi i famshëm suedez në Kosovë për Festivalin e Rockut dhe Bluesit në Prizren

Reporteri
09 Maj 2024 | 23:35

Bendi i famshëm suedez “Dirty Loops” do të vijë në Kosovë për Prizren Rock and Blues Music Festival”.

Bendi suedez i krijuar në vitin 2008 nga tre miq vizionarë, theu kufijtë e muzikës me përzierjen e zhanreve pop, rock dhe jazz.

Festivali do të mbahet në Prizren mes datave 4,5 dhe 6 korrik.

Shpërndaje:
Të ngjashme
Të ngjashme

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!