×
 • Show Time
 • Art/Kulturë

  Publikohet kënga e fundit e The Beatles ‘Now and Then’

  Reporteri
  02 Nëntor 2023 | 19:02

  Beatles kanë publikur këngën e tyre të fundit, ‘Now And then’.

  Kënga ka 45 vjet që përgatitet, me rreshtat e parë të shkruar nga John Lennon në 1978 dhe kënga më në fund u përfundua vitin e kaluar.

  Të katër Beatles shfaqen për herë të fundit së bashku, pra Lennon, McCartney, Harrison dhe Starr.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!