35 vjeçari në Suharekë u vra në kazino

Një person është gjetur i vrarë në një lokal kazino në qytetin e Suharekës, shkruan Reporteri.net.

Mësohet se Policia sapo ka dalur në vendin e ngjarjes dhe ekipet përcjellëse akoma nuk kanë arritur.

Reporteri.net ka biseduar me zyrtarin për media, Vesel Gashin, i cili konfirmoi se ka ndodhur rasti por nuk ka dhënë detaje, duke shtuar se akoma nuk ka arritur në vendin e ngjarjes.

Ndërkohë, është mësuar se i vrari është një 35 vjeçar nga fshati Mushtisht i Suharekës.

Ndryshe, motivet e vrasjes akoma nuk dihen, mirëpo dëshmitarët kanë thënë se një veturë ishte ndalur tek lokali dhe dikush pasi doli nga vetura u fut në lokal dhe shtiu./Reporteri.net.