Aksident i rëndë në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë, pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në rrugën Prishtinë–Fushë Kosovë, shkruan Reporteri.net.

Në videon e siguruar nga Gazeta Online Reporteri.net, shihet se një automjet ka dalë në korsinë e kundërt dhe për pasojë ka goditur një veturë.

Policia e Kosovës ende nuk ka dhënë detaje rreth rastit dhe nuk dihet nëse ka të lënduar.