×
 • Lajme
 • Lajme / PAMJE

  Aksident mes një motoçiklete dhe veture në lagjen “Pejton” në Prishtinë

  Reporteri
  11 Korrik 2023 | 18:28

  Një aksident ka ndodhur pasditen e së martës në lagjen “Pejton” në Prishtinë.

  Në fotografitë e siguruara nga Gazeta Online Reporteri.net shihet se në aksident janë të përfshira në aksident kanë qenë një veturë e tipit “Tiguan”, si dhe një motoçikletë.

  Njësitet përkatëse, kanë dal në vendin e ngjarjes.

  Gazeta Online Reporteri.net ka kontaktuar edhe Policinë e Kosovës, por që të njëjtit ende nuk kanë dhënë përgjigje lidhur me këtë rast.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!