Aksident në Klinë: Shoferi humb drejtimin, del me veturë nga rruga

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para disa minutash në fshatin Zllakuqan të Klinës.


Një veturë e tipit Opel Vectra ka devijuar drejtimin dhe ka dal nga rruga.

Sipas disa fotografive nga vendi i ngjarjes, shihet se vetura ka mbetur pjerrët, derisa nuk raportohet për të lënduar.

Ekipet policore janë njoftuar për rastin në fjalë.