×
 • Lajme
 • Lajme

  Aksident në rrugën Prishtinë – Gjilan, ka të lënduar

  Reporteri
  24 Dhjetor 2021 | 13:36

  Ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën Prishtinë – Gjilan.

  Nga aksidenti mbetën të lënduar 3 persona.

  Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti tha për Reporteri.net se aksidenti ka ndodhur rreth orës 12:00.

  “Sot rreth orës 12:00 në rrugën Prishtinë -Gjilan, ka ndodhë një vet aksident. Në këtë vetaksident ka qenë i përfshirë një automjet në lëvizje, ngasësi i të cilit për arsye akoma të panjohura ka humbë kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Si pasojë e aksidentit tre persona kanë pësuar lëndime trupore”, deklaroi Ahmeti duke shtuar se me rastin po merret njësiti i trafikut.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!