Aksident trafiku në lagjen “Lakrishte” në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në lagjen “Lakrishte” në Prishtinë. Në aksident janë të përfshira dy vetura, një Peugeot dhe Golf.


Në fotot e siguruara nga Reporteri.net shihet se dy veturat kanë pësuar dëmtime, ndërsa nuk dihet nëse ka njerëz të lënduar.

Pas këtij aksidenti janë krijuar kolona të në këtë pjesë.

Kujtojmë se ditët e fundit janë shtuar dukshëm aksidentet në mbarë vendin. /Reporteri.net/