Aksident trafiku te “Santea” në Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash te “Santea” në rrugën “Billa Clinton” në Prishtinë, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar veç dëme materiale, shkruan Reporteri.net.


Një lexues i Reporteri.net ka dërguar disa foto ku shihet se në aksident janë përfshirë dy vetura, njëra e tipit Pezho dhe tjetra Renault.

Në vendin e ngjarjes janë dale menjëherë policia dhe janë marrë me rastin.

Ndërsa si pasojë e aksidentit për disa momente janë shkaktuar kolona në këtë pjesë të rrugës. /Reporteri.net/.