Arrestime në sheshin “Nëna Terezë” në kryeqytet, s’dihen arsyet

Policia e Kosovës, pasditen e sotme ka arrestuar disa persona në sheshin “Nëna Terezë” në Prishtinë, shkruan Reporteri.net.

Gazeta Online Reporteri.net ka siguruar disa fotografi nga arrestimi. Policia e Kosovës është kontaktuar lidhur me rastin, për të dhënë informacione dhe detaje, por deri në këto momente nuk ka kthyer përgjigje.

Nuk dihen arsyet e arrestimeve, megjithëse fotot tregojnë se arrestimet u bënë në një ‘mobishop’.