×
 • Lajme
 • Lajme

  Arrestime në sheshin “Nëna Terezë” në kryeqytet, s’dihen arsyet

  Reporteri
  14 Janar 2022 | 14:12

  Policia e Kosovës, pasditen e sotme ka arrestuar disa persona në sheshin “Nëna Terezë” në Prishtinë, shkruan Reporteri.net.

  Gazeta Online Reporteri.net ka siguruar disa fotografi nga arrestimi. Policia e Kosovës është kontaktuar lidhur me rastin, për të dhënë informacione dhe detaje, por deri në këto momente nuk ka kthyer përgjigje.

  Nuk dihen arsyet e arrestimeve, megjithëse fotot tregojnë se arrestimet u bënë në një ‘mobishop’.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!