Babai rrah fëmijën e mitur në Podujevë

Dje në Podujevë është raportuar se pas një mosmarrëveshjeje verbale në familje në mes një çifti, burri e e ka sulmuar fizikisht djalin e tij të mitur, shkruan Reporteri.net.

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh njofton se palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.