×
 • Lajme
 • Lajme / Audio-incizimi

  Deliu-Kodra: “S’ka dert që Milani s’është i pastër për Amerikë, me rëndësi për Vetëvendosjen po”

  Reporteri
  11 Korrik 2023 | 15:52
  Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Blerta Deliu

  Është publikuar pjesa e dytë e përgjimit të bisedës në mes shefes së Grupit Parlamentar të LVV-së, Mimoza Kusari-Lila dhe Slavko Simiqit nga Lista Serbe.

  Në pjesën e dytë të përgjimit të publikuar dëgjohet Kusari-Lila dhe Simiq duke biseduar për Milan Radojiçiqin.

  Në dy reagime të bëra në Facebook, deputetja e PDK-së, Deliu-Kodra ka shkruar se “5 herë nga 2-3 minuta. S’ka dert që Milani s’është i pastër për Amerikë, me rëndësi për Vetëvendosjen po”.

  Gjithashtu ajo shkruan se “raporti i vërtetë i PDK-së me Millanin, ndryshe prej rrenave t’kazanit t’kuq”

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!