Detaje nga Skënderaj: Viktima u gjet i vdekur në veturën e djegur

Një veturë është djegur në Skenderaj, konkretisht në fshatin Prekaz i Epërm.


Reporteri.net ka mësuar nga burime brenda Policisë se në veturën e djegur policia ka gjetur një trup të pajetë.

“Pas shiqimeve brenda veturës së djegur është edhe një viktime gjinia e së cilës ende nuk dihet. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë e fushave përkatëse për të hetuar rastin në fjalë”, thotë burimi.

Rasti ka ndodhur rreth orës 19: 00 dhe vetura është gjetur e djegur në fshatin Prekaz i Epërm. /Reporteri.net/.

Digjet një person brenda veturës në Skenderaj