Vëllai vrau vëllain në Suharekë

Një tjetër vrasje ka ndodhur sot në komunën e Suharekës. Në fshatin Studenqan dyshohet se vëllai ka vrarë vëllain.

Këtë për Reporteri.net e ka konfirmuar Vesel Gashi, zyrtar për informin  në rajonin e Prizerenit.

“Në Studençan ka ndodhur një vrasje tjetër. Prokuroria dhe policia kanë dalur në vendin e ngjarjes, derisa ne kemi qenë duke u marrë me rastin në lokal të kazinos ka ndodh rasti në fjalë”, tha Gashi.

Ndryshe, Suhareka është tronditur sot edhe nga një vrasje tjetër që ndodhi pak minuta më herët në një kazino./Reporteri.net.