×
 • Lajme
 • Lajme

  Uebfaqet e ambasadave dhe konsullatave të Kosovës që disa ditë janë jashtë funksionit

  Reporteri
  15 Mars 2022 | 16:35

  Tash e disa ditë, uebfaqja zyrtare e të gjitha Ambasadave dhe Konsullatave të Republikës së Kosovës nuk është duke funksionuar për arsye të cilat mbesin të paditura.

  Duke provuar të klikoni në linkun e ambasadave: https://ambasada-ks.net, mund të kuptoni lehtësisht se faqja zyrtare e këtyre Ambasadave nuk është funksionale.

  Ndërkaq, këtë e kanë vërejtur bashkatdhetarët, të cilët thonë se së fundi nuk kanë mundur të marrin asnjë shërbim.

  Veç të tjerash, për shkak të sistemit është raportuar për pritje të gjata para ambasadave.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!