×
 • Lajme
 • Lajme

  Emërohen sekretarët në dy ministri

  Reporteri
  29 Dhjetor 2021 | 11:13

  Pas një periudhe të gjatë me pozita vakante, Qeveria e Kosovës ka emëruar dy sekretarë të përgjithshëm.

  Një sekretar e ka emëruar në Ministrinë e Punëve të Brendshme dhe një në Ministrinë e Bujqësisë.

  Sekretare e përgjithshme në MPB është emëruar Fahrie Tërnava-Sheremeti, ndërsa në MBPZHR Blerim Hasani.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!