Gruaja bie aksidentalisht nga ballkoni i shtëpisë në Ferizaj

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme, një grua në Ferizaj ka rënë aksidentalisht nga ballkoni i shtëpisë së saj.


Sipas policisë viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor, shkruan Reporteri.net.

“Raportohet se viktima femër K-Shqiptare aksidentalisht ka rënë nga ballkoni i shtëpisë, me ç’rast, e njëjta ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor në emergjencën e Ferizajt”, thuhet në raportin e PK-së.