Haradinaj sot feston ditëlindjen, kaq vite mbush

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, feston sot ditëlindjen e tij të 41-të.


E urimet për Haradinajn nuk kanë munguar.

Një ndër të parët që kanë uruar atë me rastin e ditëlindjes është edhe bashkë partiaku, Lahi Brahimaj.

”I dashuri Gjen. Dauti shumë urime dhe me fat Datëlindja, qofsh me jetë të gjatë dhe të lumtur ishalla!”, ka shkruar Brahimaj në një postim në Instagram.