Ia merr veturën për ta testuar, nuk ia kthen më

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi që i njëjti ka mashtruar një tjetër, duke ia marrë veturën e tij kinse për ta kontrolluar gjendjen para blerjes dhe nuk ia ka kthyer më.


Rasti siç njofton Policia ka ndodhur më datën 26 mars, ndërsa, me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.