Kamioni humb kontrollin në rrugën Kaçanik-Hani i Elezit

Një aksident me kamion ka ndodhur në rrugën Kaçanik-Hani Elezit sot në orët e mëngjesit.

Shoferi i kamionit ka humbur kontrollin derisa ishte duke vozitur. Kamioni siç shihet në video ka kryqëzuar rrugën duke i bllokuar veturat në të dyja anët.

Aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 5:30 të mëngjesit.

Ndryshe, Kosova u trondit ditë më parë nga një aksident tjetër me kamion, ku humbi jetën një person dhe dhjetëra të tjerë u lënduan, transmeton Reporteri.net.

Aksident – Kamioni humb kontrollin në Kaçanik

Aksident – Kamioni humb kontrollin në KaçanikLexoni në link: http://gazetashneta.com/kamioni-humb-kontrollin-ne-rrugen-kacanik-hani-elezit/

Gepostet von Gazeta Shneta am Dienstag, 12. März 2019